В Фаховому коледжі ОДЕСЬКОЇ МІЖНАРОДНІЙ АКАДЕМІЇ створені сприятливі умови для навчання людей з особливими потребами, у тому числі з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень, а саме:

  • у наявності пандус та кнопка виклику;
  • будівлі закладу об’єднані зручними переходами;
  • сходи для безпечного переміщення обладнані поручнями;
  • туалети пристосовані для людей з особливими потребами.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – люмінесцентних ламп. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі аудиторій відповідають необхідним параметрам, враховується специфіка освітнього процесу.

Прикріплена територія ОМА підтримуються в належному стані. Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені. Заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами.

Scroll to Top